В рамках «Олімпійського тижня» у 7-8 класах проведена виховна година «Олімпійськими шляхами – до здорового майбутнього», метою якої було формування в учнів ставлення до здоров’я як цінності, виховування значущих загальнолюдських цінностей та первинних якостей ведення здорового способу життя, виховування почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів. Виховна година проходила в комп’ютерному класі де учні переглянули презентацію, відеосюжет про Олімпійські ігри, фото зі шкільних змагань. Діти були розподілені на чотири групи, кожна з них заздалегідь отримала завдання на запропоновані класними керівниками Войтенко Т.Н. та Бездольною Л.Я. теми: «Турбота про здоров’я – обов’язок кожного», «Історія розвитку Олімпійських ігор», «Олімпійські досягнення українців», «Спортивний олімп» школи та класу». Учні провели дослідження й представили в своїх роботах матеріал який доводить, що здорова людина повинна берегти себе, піклуватись про здоров’я рідних, близьких, розвивати в собі корисні звички, подорожувати, спілкуватися з друзями. Цікавим моментом було розгадування кросворду «Олімпійський». Підводячи підсумок Тетяна Миколаївна акцентувала, що потрібно вести здоровий спосіб життя, ставитися до здоров’я як цінності. А Людмила Яківна прочитала вірш: Здоров'я родини - здоров'я дитини. В цю істину вкладено глибокий зміст. Здорова родина - здорова дитина. У цих двох поняттях пр
...
Читати далі »
|
Першого вересня всі українські школярі разом з батьками і вчителями святкують День знань. Знову стартував новий навчальний рік, який покликав дітей у чудову Країну знань. У 10 класі відбувся перший урок на тему: «Україна – держава європейська», метою якого стало сприяння усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, також допомогти школярам зрозуміти важливість Європейського об’єднання і таким чином формувати новий європейський світогляд молоді. У святково прикрашеному класі гордо лунали рядки про Україну у виконанні учнів 10 класу Куракова Сергія, Мельника Іллі, Герасимова Артема, Куракової Катерини, Уварової Лідії. З цікавістю діти працювали на колективною творчою справою – створенням колажу на тему: «Народ мій завжди буде!». Також учні вдумливо й відповідально формували свої думки про майбутнє України, про свою причетність до її розвитку і процвітання. Перший урок пройшов для школярів цікаво й пізнавально. Учні збагатили себе новими знаннями і довели свою відданість і любов нашій ненці – Україні.
|
У 9 класі перший урок пройшов у формі квесту на тему: «Пізнаємо Європу разом», метою якого стало розширити кругозір та знання учнів про країни ЄС; дати уявлення про переваги євроінтеграції для України, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім'ї народів, розвивати у дітей прагнення бути свідомим громадянином України, патріотичні почуття. Учні здійснили подорож по 4 станціях: «Мандрівка країнами Європи», «Європейська держава-столиця», «Секрети європейських казкарів», «Україна – наша країна». Подорож країнами Євросоюзу пройшла цікаво і пізнавально.
|
«Ось і закінчились літні канікули, ми знову всі разом. Дорогі діти, вітаю вас із початком нового навчального року, бажаю міцного здоров’я, успіхів у навчанні, справжніх друзів і високих досягнень! Наш перший урок пропоную провести як подорож-вікторину країнами Європи, - цими словами розпочала перший урок класний керівник 8 класу Бездольна Людмила Яківна. Сьогодні весь світ дивиться на нашу країну, сподіваючись, що високі стандарти духу які реалізуються в конкретні справи, які піднімуть вагу та значення її у світі. Зараз ми з вами будемо подорожувати по країнах Європейського союзу, дізнаємося багато цікавого і покажемо, наскільки добре знаємо європейські країни, особливості перебування в Євросоюзі, історію створення Євросоюзу.» Присутність батьків на першому уроці – добра традиція класу. Було створено 2 команди (учні і батьки) для участі у конкурсі знань з різноманітних питань про Європу. Найкращі результати учні показали на етапах «Що? Де? Коли?», «Ці неповторні твори», «Міста Європи». Батьки були добре обізнані у питанні «КУХНІ І ЇЖА КРАЇН ЄС». Всі учні розповідали про Євросоюз, читали вірші про Україну. З особливою виразністю декламували поетичні твори Лоцман Валерія і Холодна Діана. Закінчився перший урок словами класного керівника: «Отже, ми переконалися, що Україна – держава європейська. Вона представлена в усіх європейських організаціях, співпрацює з ЄС, громадяни України працюють у країнах Європи. Україна має своє мистецтво, яке має європейс
...
Читати далі »
|
Першого вересня розпочався новий навчальний рік. У 7 класі пройшов перший урок, урок-вікторина на тему: «В Європу з Україною в серці», метою якого стало поглибити знання учнів про країни Європи, які входять до скалу ЄС, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому, розвивати громадську позицію, виховувати повагу до національних, духовних надбань європейських народів, свідомого громадянина України та Європи. Епіграфом уроку були слова: «Ми для Європи – Європа для нас… Нові горизонти відкрити вже час!» Під час уроку учні декламували вірші про Україну. У виконанні Тихонової Софії пролунала пісня «Діти України». Були дуже цікавими виступи експертних учнівських груп з візитними картками України та Європи Терпеловського Микити та Немикіна Олександра. Активну участь учні прийняли в грі «Цікава Європа», у складанні асоціативного грона «Україна», у рішенні рівняння «Історію ти будеш краще знати, якщо будеш добре рахувати». Під час уроку учні були одночасно і активними учасниками, і вдячними глядачами. Змістовним і пізнавальним став перший урок у 7 класі у День Знань.
| « 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 53 54 » |