Головна » 2018 » Травень » 21 » Урок-конференція з географії на тему «Водний баланс і водні ресурси України, шляхи їх раціонального використання й охорони».
10:11:33
Урок-конференція з географії на тему «Водний баланс і водні ресурси України, шляхи їх раціонального використання й охорони».

       У 8 класі вчителем географії Безгіновим С.О. було проведено урок-конференцію з географії на тему «Водний баланс і водні ресурси України, шляхи їх раціонального використання й охорони».

     Метою уроку було повторити та систематизувати знання учнів про внутрішні (поверхневі) води України; сформувати поняття про водний баланс і водні ресурси; удосконалити вміння та навики роботи з картами, атласом; виховувати бережливе ставлення до води. 

      Учні, які мали випереджальне домашнє завдання виступили з доповідями: «Чинники, які впливають на формування водних ресурсів» (Кліматолог) – Лоцман Валерія; «Основні характеристики водних ресурсів» (Гідролог) – Максимюк Тимур; «Оцінка водних ресурсів України» (Представник комітету водного господарства) - Щербина Денис; «Екологічні проблеми, пов’язані з внутрішніми водами України» (Еколог) – Жук Кирило; «Перспективи розвитку, використання, відновлення водних ресурсів України» (Представник ради щодо розвитку продуктивних сил) – Холодна Діана.

 

Категорія: Новини школи | Переглядів: 26 | Додав: marinasergeevnavs | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar