Головна » 2018 » Березень » 2 » Семінар-тренінг для педагогічного колективу Верхньосірогозької ЗОШ
1:02:02
Семінар-тренінг для педагогічного колективу Верхньосірогозької ЗОШ

 

2 березня на базі Верхньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради відбувся семінар-тренінг для педагогічного колективу  з теми: «Формування позитивного психологічного мікроклімату в учнівському та педагогічному колективах».

Метою семінару було створення позитивної психологічної атмосфери, визначення критеріїв успішності учня, знаходження найефективніших засобів спілкування зі своїми підопічними, сприяння глибшому розумінню психологічного комфорту в колективі.

В ході тренінгу практичним психологом Верхньосірогозької ЗОШ Безгіновою Н.А. були використані такі вправи: «Знайомство», криголам «Я не хочу хвалитися, але краще за все я вмію…», «Очікування», «Торбинка асоціацій», «Створюємо сприятливий клімат», «Похвали учня», криголам «По той бік дороги». В ході тренінгу була проведена робота в групах, де учасники створили свою модель «позитивного та негативного мікроклімату класу» та склали рекомендації по роботі з ізольованими дітьми та для покращення взаємин в учнівському колективі.

Семінар-тренінг пройшов у дружній атмосфері, учасники поповнили свою педагогічну копілку новими методами та формами роботи, отримали заряд позитиву.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 56 | Додав: vszosh | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar