Головна » 2018 » Листопад » 16 » Обладнання для НУШ від спонсорів
10:27:47
Обладнання для НУШ від спонсорів

Дуже важко уявити сучасний світ людей без новітніх інтерактивних технологій, різноманітних технічних засобів. Так само не можливо було б уявити реформування освіти, навчальних і виховних процесів у школі, без технічного оснащення класів.

З допомогою небайдужих людей, які розуміють потреби навчальних закладів: директора школи – С’єдіна Володимира Миколайовича, меценатів-фермерів: Тишковського Володимира, Гридасової Наталії, Сметани Владислава, Верхньосірогозька ЗОШ, а саме, 1 клас, поповнився сучасним телевізором, який допомагає здобувачам освіти яскравіше сприймати інформаційний матеріал на уроці, зацікавити молодших школярів, а вчителю урізноманітнити форми і методи викладання навчального матеріалу.

Першокласники, класний керівник, батьки учнів щиро дякують за розуміння, відносно потреб школи, матеріальну допомогу, щедрість душі всіх небайдужих людей, бажають, щоб й надалі не зупинявся цей зв'язок, потік людської доброти, та був прикладом для інших, і зичать їм здоров’я, добробуту та злагоди у родинах.

          

       

Категорія: Новини школи | Переглядів: 10 | Додав: marinasergeevnavs | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar