Головна » 2017 » Листопад » 27 » Голодомор- трагічна сторінка історії нашого народу...
1:49:56
Голодомор- трагічна сторінка історії нашого народу...
Щороку, в останню суботу листопада ми з великою скорботою згадуємо згадуємо жертви найбільшої трагедії в історії українського народу – Голодомору 1932-1933 років. Близько десяти мільойнів заморених голодом, знищених злою волею держави –таким є його наслідок.
25 листопада ми, разом з українцями всього світу, вшануємо пам’ять жертв голодоморІв. У XX столітті Україна пережила три голодомори:1921-1923 років, 1932-1933 років, 1946-1947 років, проте Голодомор 1932-1933 –був наймасовішим і найжорстокішим.
Цього дня в Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільойнами людей , життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі. Тож засвітивши свічки пам’яті за жертвами українського народу в знак нашої скорботи, ми засвідчуємо наш обов’язок не забути лихоліття.
В шанувати пам’ять невинних жертв-це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільойнів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні знати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
З метою поглиблення знань в учнів про Голодомор як геноцид українського народу, його причини, перебіг і наслідки, виховання співчуття до невинних жертв тогочасного режиму, залучення учнівської молоді до заходів із вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні, 22-23 листопада 2017 року у Верхньосірогозькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ряд заходів:
- випущено тематичну стіннівку;
- в шкільній бібліотеці (бібліотекар- Черемісіна З.К.) пройшла презентація книжок, історичних документів, фотоматеріалів та ілюстрацій про події 1932-33 років;
- в початкових класах були проведені інформаційні п’ятихвилинки, присвячені участі у Всеукраїнській акції «Запали свічку»;
- у 5 класі- урок пам’яті « Голодомор в Україні, його причини, перебіг і наслідки» (вчитель історії - Черемісін В.В спільно з бібліотекарем Черемісіною З.К.);
- У 6-11 класах – відеоурок з подальшим обговоренням «Жнива скорботи»(педагог-організатор Холодна М.С.).

Категорія: Наша символіка | Переглядів: 53 | Додав: marinasergeevnavs | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar