Головна » Файли » Для учнів і батьків » Вступ до ВВНЗ або ВНП ЗВО

Військова освіта в Україні
2018-02-26, 12:54:17

Військова освіта є складовою частиною державної системи освіти.

Мережа військових навчальних закладів включає:

  • вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів,що здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського та сержантського складу;
  • вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку студентів за програмами підготовки офіцерів запасу;
  • військовий і військово-морський ліцеї та ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

На теперішній час підготовка військових фахівців для Збройних Сил України та інших військових формувань держави здійснюється за повним переліком напрямів та спеціальностей (спеціалізацій) підготовки військових фахівців.

Військові навчальні заклади здійснюють підготовку офіцерів тактичного, оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів.

Випускники військових навчальних закладів отримують диплом державного зразка за освiтньо-квалiфiкацiйними рівнями: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр.

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України мають досвідчений склад наукових та науково-педагогічних працівників, які здійснюють підготовку військових фахівців з використанням сучасних інноваційних педагогічних та інформаційних технологій. У більшості з цих закладів функціонує система підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних кадрів.

Категорія: Вступ до ВВНЗ або ВНП ЗВО | Додав: vszosh
Переглядів: 40 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar